Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer20782/public_html/spa/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858
Przekłuwanie uszu – WySpa

Przekłuwanie uszu metodą Blomdahl

Metoda Blomdahl


bezpieczeństwo to jest dokładnie to, co oferuje Blomdahl. Używając wyłącznie sterylnych produktów, stosując bezpieczne metody przekłuwania oraz przyjazną skórze biżuterię, stawiamy zawsze na pierwszym miejscu Twoje zdrowie oraz zdrowie Twojej skóry. Mając na uwadze dobro dzieci, opracowaliśmy medyczny system przekłuwania obu uszu jednocześnie, który przyspiesza proces przekłuwania, nie tracąc nic na bezpieczeństwie zabiegu.

Czy masz dzieci, które od dłuższego czasu marzą o przekłuciu uszu? Bez względu na to jak wielkie jest pragnienie noszenia kolczyków, po przekłuciu pierwszego ucha, u dziecka pojawia się obawa przed przekłuciem drugiego ucha. Dlatego Blomdahl opracował system medycznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Metoda Blomdahl jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dla dziecka.

4 kroki przekłuwania uszu:

1. Zaznaczenie Zaznaczenie miejsca przekłucia chirurgicznym markerem.

2. Dezynfekcja Oczyszczenie skóry wacikami nasączonymi alkoholem.

3. Dwoje uszu w jednym czasie ! Bez obawy przed przekłuciem drugiego ucha. Nasza metoda jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dla dziecka.

4. Sterylne, jednorazowe kasety Przekłuwanie uszu odbywa się przy użyciu sterylnych kolczyków, umieszczonych wewnątrz sterylnych, jednorazowych kaset. Wszystkie części mające kontakt ze skórą są sterylne i jednorazowe.