Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer20782/public_html/spa/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858
Makijaż – WySpa

Makijaż okolicznościowy

Makijaż JANE IRADELE


W naszej ofercie:

MAKIJAŻ LECZNICZY JANE IREDALE™

Jane Iredale™ to przede wszystkim makijaż leczniczy, stworzony z czystych, silnie skondensowanych, naturalnych minerałów. To pierwsza na świecie firma, która zrealizowała swój koncept dzia-łania w oparciu o linię kosmetyków, które nie tylko upiększają, ale także chronią, leczą i korygują wszelkie niedoskonałości skóry.

• Kosmetyki Jane Iredale™ dają uczucie lekkości, nie powodują ściągania skóry, łagodzą i koją wszelkie podrażnienia skórne.

• Kosmeceutyczne składniki gwarantują wysoką jakość makijażu, który dzięki łatwej aplikacji oraz lekkiej konsystencji doskonale koryguje defekty skóry.

• Zawartość antyutleniaczy, naturalnej blokady przeciwsłonecznej (tlenek cynku i tytanu) oraz witamin nadaje skórze nieskazitelny wygląd oraz zapobiega starzeniu się skóry.

• Kosmetyki doskonale pielęgnują skórę objętą trądzikiem młodzieńczym i różowatym, korygują sińce i blizny, nie zatykają po-rów.

• Na szczególne uznanie zasługują minerały w płynie i mineralne pudry sypkie i prasowane, które odbijając światło, tworzą iluzję perfekcji. Dzięki temu skóra jest rozświetlona i wygląda młodziej w odróżnieniu od tradycyjnych kosmetyków.

• Marka Jane Iredale™ polecana jest również dla sportowców, gdyż makijaż mineralny jest wodoodporny (testy kliniczne udowodniły trwałość makijażu nawet do 80 minut przebywania pod powierzchnią wody).

Makijaż okolicznościowyy


W naszej ofercie:

Makijaż okolicznościowy Wielkie wyjście, wesele, bal firmowy… warto umówić się na makijaż wieczorowy. Podkreślić oczy, zapobiec błyszczeniu skóry, zagęścić rzęsy i być pewnym, że wszystko wytrzyma do rana. Intensywność makijażu zależy nie tylko od charakteru imprezy ale przede wszystkim od naszych upodobań i przyzwyczajeń.

Makijaż ślubny Makijaż ślubny nie może być przerysowany i przytłaczający. Zawsze dążę do tego by był świeży i lekki a Pani Młoda wyglądała w nim promiennie i kwitnąco. Osiągam to odpowiednio dobranym kolorem i rozświetleniem. Rzeczą równie ważną jest atmosfera dlatego staram się pracować w harmonii i spokoju by Pani Młoda mogła wyciszyć się i zrelaksować. Ona oddaje się z zaufaniem w moje ręce i pozwala mi działać a otrzymuje w zamian 100% mojego zaangażowania.

Makijaż dzienny Powinien podkreślać urodę i niepowtarzalne cechy, a także dyskretnie zamaskować niedoskonałości. Aby twarz wyglądała naturalnie, musi być wykonany perfekcyjnie. Idealnie dobrany i wykonany makijaż dodaje kobiecie pewności siebie i wzbudza zachwyt innych.