Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer20782/public_html/spa/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858
Makijaż permanentny – WySpa

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny


Makijaż permanentny jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Dobrze wykonany makijaż powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy, a efekt końcowy podkreślać naturalną urodę lub korygować drobne niedoskonałości, dlatego też ważne jest odpowiednie dopasowanie barwy i intensywności pigmentu. Stosujemy go do podkreślenia konturu ust, zmiany pełnego koloru ust, podkreślenia zarysu brwi czy wykonania kresek na powiekach, do zabiegów medycznych takich, jak tuszowanie blizn czy przebarwień. Efekt zabiegu widoczny jest przez kilka lat.

Pielęgnacja po zabiegu Makijażu Permanentnego

Podczas wykonywania zabiegu może dojść do obrzęku i podrażnienia (tendencje indywidualne). Jest to naturalna reakcja, a objawy szybko ustępują. Już następnego dnia po zabiegu można się śmiało pokazać w pracy, pod warunkiem, że nie będzie nam przeszkadzać intensywne zabarwienie pigmentowanych miejsc. W 2-3 dniu po zabiegu naskórek zaczyna się złuszczać, dlatego istotne jest stałe nawilżanie specjalnym kremem. W 3-4 tygodniu po zabiegu, początkowe zabarwienie blednie o 40-50%. Dlatego nie należy się niepokoić tym, że bezpośrednio po zabiegu zabarwienie jest wyjątkowo intensywne. Po minimum 28 dniach po zabiegu (czas potrzebny na pełną regenerację naskórka) wykonuje się korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Przez okres ok. 2 tygodni po pierwszym zabiegu i po korekcie nie należy korzystać z sauny, basenu i ok.1 miesiąca z solarium oraz przebywać na słońcu (gdyż może dojść do przebarwień).

Dla Kogo:Masz mało czasu na makijaż ?
Wołałabyś pospać nieco dłużej ?
Wcale się nie malujesz, a mimo to chciałabyś wyglądać piękniej i bardziej świeżo ?
Nosisz okulary lub szkła kontaktowe, przez co masz problemy z wykonaniem makijażu? Wzrok już nie ten i wykonanie makijażu sprawia Ci kłopot ?
Czy z biegiem lat czerwień Twoich ust straciła kolor ?
Jesteś uczulona na kosmetyki kolorowe ?
A może chciałabyś dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody ?
Wyglądać inaczej ?
Czy często podróżujesz, zażywasz morskich kąpieli, korzystasz ze spa, łaźni parowych gdzie nawet najlepsze tusze wodoodporne nie spełniają Twoich oczekiwań ?
Prowadzisz aktywny tryb życia ?
Zajmujesz się sportem i marzysz by mieć przy tym delikatny makijaż którego nie trzeba poprawiać ?
Twoje brwi są rzadkie, oczy małe, a usta blade, wąskie lub o nieregularnym kształcie ? Po chemioterapii zostałaś pozbawiona brwi i rzęs ?

Przeciwskazaniaciąża, anemia, bielactwo, cukrzyca, łuszczyca, hemofilia
infekcja dróg oddechowych
przyjmowanie leków sterydowych i antybiotyków
opryszczka (w aktywnej fazie i nie zagojona do końca)
przebyte choroby gałki ocznej
tendencje do stanów zapalnych spojówek i odwarstwiania siatkówki
aparat na zębach (w wypadku ust)
choroby zakaźne
choroby nowotworowe (wymagana konsultacja lekarska)